Skip to main content
Usługi księgowe

Dla medyków

Posiadamy doradców i księgowych wyspecjalizowanych w przepisach dla sektora ochrony zdrowia. Pomagamy w prowadzeniu działalności przedstawicieli zawodów medycznych bez względu na formę prawną. Wąska specjalizacja daje szeroką wiedzę, a Tobie gwarancję optymalizacji finansów.

Dla sektora prywatnego

Prowadzimy księgowość JDG, spółek, instytucji, fundacji i stowarzyszeń. Na polu finansowym możesz współpracować z nami regularnie lub skorzystać lub z usług jednorazowo. Każdy klient otrzymuje swojego doradcę, co zapewnia stały kontakt i kontrolę nad finansami.

Dostarczenie dokumentów

Dokumenty przesyłasz online w formacie PDF lub JPG. Jeśli wolisz tradycyjną metodę usług księgowych dla medyków, zapraszamy do naszego biura. Przy okazji napijesz się pysznej kawy.

Rozliczenie

Rozliczymy dokumenty oraz prześlemy je do US i ZUS. W ramach usługi księgowości on line dla medyków przygotujemy listę płatności do ściągnięcia i przeniesienia do systemu bankowego. Nasz opiekun jest z Tobą w kontakcie.

Pełna odpowiedzialność

On-e Fin posiada ubezpieczenie OC. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za uzupełniane dokumenty. To dla Ciebie dodatkowa ochrona finansów, spokojna głowa.

Kontakty z US i ZUS

Bierzemy na siebie prowadzenie pełnych usług księgowych . Reprezentujemy Cię przed US i ZUS – także podczas  kontroli. Twoja obecność zazwyczaj nie będzie potrzebna.

Dołącz do świata On-e Fin

Zobacz inne usługi On-e Fin